Wowpedia:Strona główna

Z Wowpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Witaj na Wowpedia
Liczba artykułów: 3530

Aktualności World of Warcraft [edit]

6 sierpnia 2015 - Zapowiedź nowego dodatku World of Warcraft: Legion
Szósty dodatek do World of Warcraft został zapowiedziany na konwencie Gamescom w Niemczech. Zobacz oficjalną stronę!
23 czerwca 2015 - wprowadzenie aktualizacji 6.2
Aktualizacja 6.2 dodaje do gry Dżunglę Tanaan, Stocznie, Cytadelę Piekielnego Ognia i wiele więcej!
7 kwietnia 2015 - wprowadzenie  [WoW Token]
Na amerykańskich serwerach wprowadzono nową usługę WoW Token. Pozwala ona na wymianę złota na czas gry (30 dni subskrypcji kosztuje ok. 30,000g) lub prawdziwych pieniędzy na złoto w grze.
12 marca 2015 - ogłoszono BlizzCon 2015
Impreza będzie w dniach 6-7 listopada, bilety będzie można kupować 15 i 18 kwietnia! więcej informacji
24 lutego 2015 - wprowadzenie aktualizacji 6.1
Wśród najważniejszych zmian jest połączenie WoW z Twitterem (witamy sweet focie w Azeroth!), panel Dziedzictwa oraz zupełnie nowe modele dla krwawych elfów, jak i drobne aktualizacje dla ras już zaktualizowanych.
13 listopada 2014 - Warlords of Draenor jest już online
Punktualnie w południe Mroczny Portal otworzył się dla śmiałków z Azeroth. Spotkaj się z Khadgarem i stań do walki na linii frontu w walce, od której zależy los świata.

Promowany artykuł

Dark Lady Sylvanas Windrunner.jpg

Sylvanas Windrunner, tytułowana jako "Mroczna Pani" lub "Królowa Banshee", jest najwyższym władcą Opuszczonych, jednej z najpotężniejszych frakcji nieumarłych w Azeroth. Za życia, Sylvanas była dowódcą komandosów z Silvermoon, wśród których nie miała sobie równych pod względem umiejętności przywódczych i sprawności. Podczas trzeciej wojny, zażarcie broniła królestwa Quel'Thalas przez inwazją plagi nieumarłych, prowadzonych przez rycerza śmierci Arthasa Menethila. Poległa w bitwie, a Arthas przemienił ją w bezcielesną i poddaną mu Banshee.

Zdołała się jednak wyzwolić spod władzy Króla Lisza i odbić Lordaeron z rąk Upiornych władców. Przekształcając ruiny dawnego królestwa Lordaeron na własne potrzeby, zbudowała nowe imperium nieumarłych.

Czytaj dalej...

Pomoc

Możesz nam pomóc budować tą wiki tworząc nowe artykuły lub edytując dotychczas istniejące.

  • Żeby zmieniać (lub dodawać) jakąkolwiek treść musisz być zarejestrowany i zalogowany. Rejestracja trwa dosłownie minutę i można jej dokonać tutaj.

Jak zacząć?

Pisanie na dowolnej wiki może wydawać się trudne, ale większość osób już po kilku minutach opanowuje podstawy - a gdy już opanujesz podstawy, to cała reszta stanie się dziecinną igraszką. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy zbiór artykułów, które pomogą odpowiedzieć na pytanie "o co w tym wszystkim chodzi?".

Czytaj dalej na Portalu społeczności...

Pełną listę pomocnych artykułów można znaleźć tutaj.