Deepholm

Z Wowpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj
  Stub.png To jest dopiero zalążek artykułu - wymaga gruntownego uzupełnienia i rozbudowania. Jeżeli jesteś w stanie nam pomóc i uzupełnić ten artykuł, to kliknij przycisk Edytuj w menu tej strony i podziel się swoją wiedzą. Pamiętaj, że musisz być zalogowany, aby zmieniać treść na WoWWiki.
NeutralDeepholme
Poziomy: 82-83
Deepholm tcg.jpg
Populacja

Niewiadomo

Rasy
Główne osady
Lokacja

Maelstrom

Deepholmobszar położony poniżej The Eye w Maelstrom. Jego powierzchnia jest szorstka, pokryta szczelinami i kraterami. Regularnie drży z powodu trzęsień ziemi, kiedy królestwo ognia poniżej przebija sie przez, stałe wulkany do żywiołaków Therazane w ziemi, by położyć kres najazdom z ich strony.

Deepholm jest wyłożone jaskiniami, tunelami i nieograniczonymi przejściami. Obfituje w "Worms", zwierzęta kopiące nory i inne podziemne istoty. Są tam kamienie szlachetne i biżuterię wszelkiego rodzaju, o których nie było słyszano w Azeroth. Można je znaleźć, choć są uznawane za własność Therazane. Wszelkie starania górniczych nie są dozwolone w jej królestwie. Niektórzy mędrcy uważają, że kilka z kamieni szlachetnych posiada silne wrodzone magiczne moce, ale prawda tej spekulacji nie może być zweryfikowana.

Generalnie piękne miejsce w WoWC, choć cisza i spokój nie są na porządku dziennym.

Budowa[edytuj | edytuj kod]