Dyskusja użytkownika:Ozpl

Z Wowpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Kategorie[edytuj kod]

Cześć, jeśli tworzysz kategorie staraj się umieszczać je w drzewie kategorii. Chodzi mi o to, by tworzoną kategorię dodawać do kategorii będącej wyżej w hierarchii np. Quest at 3 dodać do Quests by level. Dodatkowo przed dodaniem kategorii wyszukuj duplikatów, czasem zdarza się, że istnieje kategoria po angielsku, a w jakimś artykule została dodana w języku polskim. Chotimir (dyskusja) 11:54, 1 mar 2015 (UTC)

Kwestia kategorii jest obrzydliwie wręcz pogmatwana, a starałem się dodać kilka najpotrzebniejszych kategorii... Przejrzę te kategorie, może uda mi się coś popoprawiać, ale matko bosko, jak bardzo nieczytelne i nieklarowne są tutejsze kategorie... --Ozpl (dyskusja) 12:08, 1 mar 2015 (UTC)
Co do tego się zgadzam, raz po angielsku w liczbie pojedynczej, raz w mnogiej a reszta po polsku też w różnej liczbie. To wymaga ustalenia jednego klarownego sposobu tworzenia kategorii i wdrążenia go w życie. Może później się tym zajmiemy, gdy uporamy się ze starymi szablonami (np. tooltip) oraz brakującymi obrazkami :) Chotimir (dyskusja) 12:45, 1 mar 2015 (UTC)
Części wystarczy zmienić końcówkę z .jpg na .JPG (strasznie dziwna rzecz jak dla mnie, dlaczego w ogóle by zmieniać końcówki?), reszcie trzeba zmienić nazwy lub wgrać nowe pliki ze starej wikii... Boli ilość rzeczy, którą trzeba zrobić, by jakoś to do ładu zaprowadzić :P Masz może lepszą listę rzeczy do naprawy niż Kategoria:Strony_z_odwołaniami_do_nieistniejących_plików? Brakuje mi kategorii z samymi brakującymi zdjęciami... :/ --Ozpl (dyskusja) 13:01, 1 mar 2015 (UTC)

Szablon:Loot[edytuj kod]

Jestem za tłumaczeniem w obrębie artykułów, jak zawsze, tylko że czasami może to być bardzo trudne. Nie raz zastanawiałem się, jak przetłumaczyć na polski  [Samophlange] i nic mi nie przychodzi do głowy. Nie mam pojęcia, co może oznaczać fraza "phlange", znalazłem jedynie formę "phalange", która oznacza "paliczek" (fragment palca), ale samo phlange - nie mam pojęcia. Morpheius (dyskusja) 10:35, 16 kwi 2015 (UTC)