We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Ethereal

Z Wowpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj
  Stub.png To jest dopiero zalążek artykułu - wymaga gruntownego uzupełnienia i rozbudowania. Jeżeli jesteś w stanie nam pomóc i uzupełnić ten artykuł, to kliknij przycisk Edytuj w menu tej strony i podziel się swoją wiedzą. Pamiętaj, że musisz być zalogowany, aby zmieniać treść na WoWWiki.
Ethereal, Astralny Podróżnik

Eteryczni (ang. Ethereal) są astralnymi podróżnikami którzy przebywają w Wirującej Pustce, wędrującymi po chaotycznych przestrzeniach pomiędzy światami. Są znani jako kolekcjonerzy i handlarze magicznych przedmiotów oraz artefaktów. Pochodzą z K'aresh, niektórzy przenieśli się do Outland gdzie szukają skarbów by wykraść je z powrotem do Wirującej Pustki. Niektórzy z nich są kłamcami i draniami, którzy nie zatrzymają się przed niczym by osiągnąć swoje tajemnicze cele. Ethereale nie mają żadnego interesu w Płonącej Krucjacie. Są w stanie nawet igrać z obiema stronami konfliktu, by niszczyły się wzajemnie tylko po to by dotrzeć do swych celów.

Ethereale można znaleźć w Nagrandzie, na południe od Jeziora Słonecznej Wiosny, w Magicznych Kryptach Auchindounu, Górach Krańca Ostrza i na obszarze Sztormu Pustki.

Ethereale są przyjazne w stosunku do goblinòw. Gobliny chętnie im sprzedają ròżnego rodzaju artefakty, a ethereale poszukują niektòrych.