Lady Katrana Prestor

Z Wowpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj
AllianceLady Katrana Prestor
Image of Lady Katrana Prestor
Płeć

Kobieta

Rasa

Smok (Humanoid)

Poziom

62

Życie

4100

Majątek

Gold.png 46 Silver.png 82 Copper.png

Reakcja
Przynależność
Lokacja

Lady Katrana Prestor jest pozornie doradczynią i konsultantką Anduina Wrynna, chłopca króla Stormwind, razem z Wysokim lordem Bolvarem Fordragonem, który rezyduje w Stormwind Keep.

Życiorys[edytuj | edytuj kod]

Lady Katrana Prestor i Highlord Bolvar Fordragon służą królowi jako doradcy, a często też dowodzą. Jednak Bolvar nigdy nie odważyłby się podważyć oceny “wykształconej” damy - Katrany Prestor. Wygląda na to, że jej rady są przeciwieństwem tego, co każda logicznie myśląca osoba z przynajmniej połową mózgu mogłaby wymyślić. Rezultatem interwencji Lady Prestor stało się niemożliwe normalne ludzkie przywództwo. Wydaje się, że według niej inne rasy są zbędne. Katrana zabrania nawet królowi wysyłać posiłki na ludzkie ziemie, które desperacko tego potrzebują, jak Duskwood czy Redridge Mountains. Każda relacja o aktywności wroga na tamtych terenach jest dla niej niewystarczającym dowodem, pomimo tego, iż wie o martwych mężczyznach i kobietach. Nie wiadomo co zrobiła by uzyskać taki posłuch u króla, ale bez względu na powód, zdołała podporządkować sobie króla i Lorda Bolvar, którzy wykonują jej instrukcje (chociaż niektóre są wyraźnie bezsensowne). Ona po prostu pogrywa z wojskami Przymierza, podczas gdy dobrzy ludzie umierają na froncie. Jej motywacja nie jest znana, albo pracuje dla kogoś złego, albo sama jest tak zła.

Lady Prestor to ludzka forma czarnego smoka imieniem Onyxia, matki Czarnego stada i córki Deathwinga. Jej imię to hołd złożony ludzkiej formie jej ojca - Lordowi Daval Prestor. Katrana manipuluje królestwem Stormwind, trzymając je w ciemności, podczas gdy jej brat Nefarian - Lord Victor Nefarius - manipuluje grupą Dark Horde podczas swojej walki z Ragnarosem.

Lady Katrana ukazuje się jako Dragonkin (krewna smoków) na minimapie, gdy łowca aktywuje Track Dragonkin. Gdy spróbujesz z nią porozmawiać - rzuci jedynie na ciebie zlowieszcze spojrzenie.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Kończy się u niej następujące zadanie:

Zobacz także[edytuj | edytuj kod]