We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Nathanos Blightcaller

Z Wowpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj
NeutralNathanos Marris
Image of Nathanos Marris
Tytuł

<Hunter Trainer>

Płeć

Mężczyzna

Rasa
Poziom

62

Klasa
Życie

38,850

Mana

28,348

Reakcja
Przynależność
Stanowisko

Wybraniec Królowej Banshee, dawniej Dowódca Komandosów Przymierza

Lokacja
Status

Aktywny

Mentorzy

Nathanos Blightcaller to elitarny NPC 62 poziomu oferujący zadania, przebywający na Farmie Marrisów na spornym terytorium Wschodnich Ziem Plagi. Jest on wybrańcem Królowej Banshee z Opuszczonych.

Biografia[edytuj | edytuj kod]

Tło[edytuj | edytuj kod]

Nathanos Blightcaller.jpg

Za życia Nathanos Marris był pierwszym i ostatnim ludzkim dowódcą komandosów, wyszkolonym przez wysokie elfy w sztuce wojny. Był on następcą Sylvanas Windrunner, dawniej Generała Komandosów z Quel'Thalas, a obecnie Królowej Banshee Opuszczonych.

Osiągnięcia Nathanosa są nie do przecenienia. Był on taktycznym geniuszem, odpowiedzialnym za zwycięstwa Przymierza w ostatnim dziesięcioleciu.

Gdy przybyła Plaga, samotnie bronił swego domu, lecz potężne plugastwo Ramstein Pożeracz go zabiło. Nathanos stał się bezwolnym sługą Króla Lisza, do czasu uwolnienia przez Królową Banshee. Przyjął nazwisko Blightcaller i otrzymał tytuł Wybrańca Opuszczonych.

Obecna działalność[edytuj | edytuj kod]

Nathanos wciąż przebywa na Farmie Marrisów na Wschodnich Ziemiach Plagi, wraz ze swymi zepsutymi ogarami. Tam rekrutuje żołnierzy Hordy do walki z chorymi zwierzętami (takimi jak nietoperze plagi), Plagą oraz Szkarłatnymi Krzyżowcami z Dłoni Tyra.

Jego obecność zostaje odkryta przez Przymierze, gdy piątka najlepszych agentów SI:7 wyruszyła, by zbadać farmę Marrisów. Czworo z nich nigdy nie wróciło, a piąty powrócił do Stormwind, by umrzeć we śnie trzy dni później.

Odkąd okazało się, że Nathanos jest Sprowadzającym Zepsucie, przywódca Stormwind (dawniej Wysoki Dowódca Bolvar Fordragon, obecnie Król Varian Wrynn) gromadzi poszukiwaczy przygód z Przymierza, by zebrali armię i go zniszczyli.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

Usunięto z gry Elementy z tej sekcji zostały usunięte z World of Warcraft.

Jego śmierć jest celem zadania A [62R] Order Must Be Restored.

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

Nathanos w przeszłości

Zmiany w aktualizacjach[edytuj | edytuj kod]

Cataclysm Aktualizacja 4.0.3a (2010-11-23): Przeniesiony do Undercity, jest teraz trenerem łowców.

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]