We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Spirit Healer

Z Wowpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Lekarz' dusz (Spirit Healer '- ang.) jest anielską 'istotą istniejącą jedynie w Wirującej Pustce, gdzie żyją' duchy. Przeważnie można spotkać je na cmentarzach po śmierci. Lekarze mają zdolność przywrócenia postaci do życia za cenę części wytrzymałości wszystkich przedmiotów (25% maksymalnej, nie obecnej, wytrzymałości), zarówno tych aktualnie używanych, jak i znajdujących się w plecaku. Osoba wskrzeszona pojawia się na cmentarzu. Poza tym postać po wskrzeszeniu przez Lekarza Dusz cierpi na Chorobę Wskrzeszenia. Obniża ona wszystkie współczynniki i zadawane obrażenia o 75%. Czas trwania choroby zależy od poziomu postaci:

  • Postacie na poziomach od 1 do 10 nie cierpią z powodu choroby wskrzeszenia, jednakże ich przedmioty tracą wytrzymałość.
  • Postacie na poziomach 11-19 cierpią na chorobę wskrzeszenia przez minutę na każdy poziom powyżej 10, na przykład postać na poziomie 12 cierpi 2 minuty, natomiast postać na poziomie 18 choruje przez 8 minut.
  • Postacie powyżej 20 poziomu cierpią na chorobę wskrzeszenia przez 10 minut.

Jeśli poprosisz o wskrzeszenie innego Lekarza Dusz niż tego, obok którego się pojawiłeś po śmierci, po zmartwychwstaniu i tak pojawisz się na cmentarzu, na którym pojawiłeś się w duchowej formie.Spirit Healer.jpg