Spirit Healer

Z Wowpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Lekarz' dusz (Spirit Healer '- ang.) jest anielską 'istotą istniejącą jedynie w Wirującej Pustce, gdzie żyją' duchy. Przeważnie można spotkać je na cmentarzach po śmierci. Lekarze mają zdolność przywrócenia postaci do życia za cenę części wytrzymałości wszystkich przedmiotów (25% maksymalnej, nie obecnej, wytrzymałości), zarówno tych aktualnie używanych, jak i znajdujących się w plecaku. Osoba wskrzeszona pojawia się na cmentarzu. Poza tym postać po wskrzeszeniu przez Lekarza Dusz cierpi na Chorobę Wskrzeszenia. Obniża ona wszystkie współczynniki i zadawane obrażenia o 75%. Czas trwania choroby zależy od poziomu postaci:

  • Postacie na poziomach od 1 do 10 nie cierpią z powodu choroby wskrzeszenia, jednakże ich przedmioty tracą wytrzymałość.
  • Postacie na poziomach 11-19 cierpią na chorobę wskrzeszenia przez minutę na każdy poziom powyżej 10, na przykład postać na poziomie 12 cierpi 2 minuty, natomiast postać na poziomie 18 choruje przez 8 minut.
  • Postacie powyżej 20 poziomu cierpią na chorobę wskrzeszenia przez 10 minut.

Jeśli poprosisz o wskrzeszenie innego Lekarza Dusz niż tego, obok którego się pojawiłeś po śmierci, po zmartwychwstaniu i tak pojawisz się na cmentarzu, na którym pojawiłeś się w duchowej formie.Spirit Healer.jpg