We are currently performing an upgrade to our software. This upgrade will bring MediaWiki from version 1.31 to 1.33. While the upgrade is being performed on your wiki it will be in read-only mode. For more information check here.

Valley of Trials

Z Wowpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj
  Stub.png To jest dopiero zalążek artykułu - wymaga gruntownego uzupełnienia i rozbudowania. Jeżeli jesteś w stanie nam pomóc i uzupełnić ten artykuł, to kliknij przycisk Edytuj w menu tej strony i podziel się swoją wiedzą. Pamiętaj, że musisz być zalogowany, aby zmieniać treść na WoWWiki.
Błąd przy generowaniu miniatury: Brak pliku
Dolina Prób
Mapa obszaru startowego orków

Dolina Prób w południowej części Durotaru jest miejscem, gdzie swoją podróż rozpoczynają młodzi orkowie. W samej dolinie mogą czuć się bezpieczni przez zagrożeniami z zewnątrz, podczas gdy sami dostępują prób, które przygotowują je do wkroczenia w nowy świat jako rekruci Hordy. Gdy wypełnią wszystkie postawione przed nimi zadania będą wystarczająco gotowi, aby stawić czoło nowym wyzwaniom jakie na nich czekając za wysokimi murami.

W samym centrum doliny znajduje się wykuta w skale nieduża jaskinia, która zapewnia dostateczny komfort dla jej mieszkańców. To tutaj rekruci i trenerzy żyją wspólnie i pracują; i to właśnie tutaj adepci wracają, aby złożyć swój raport po wykonaniu swoich misji. Okolica nie jest zbyt spokojna. Ostatnimi czasy jedna z Jaskiń Płonącego Ostrza w północnej części doliny została opanowana przez demony. Pomimo iż są one dość słabe i nie stanowią większego zagrożenia, to jednak ich ilość wzrosła do tego stopnia, że zakłócają spokój panujący w okolicy. Należy również dodać, że ich obecność sugeruje, iż pogłoski na temat Mrocznej Rady, która może się znajdować w okolicy, zdają się zawierać ziarno prawdy.

Stworzenia występujące w okolicy to między innymi skorpidy oraz dziki. Gdy większość z nich zdaje się być niegroźnych, to jednak jeden ze skorpidów zwany Sarkoth sprawia niemałe kłopoty.

Zadania[edytuj | edytuj kod]

 1. H [1] Your Place In The World
 2. H [2] Cutting Teeth
 3. H [3] Invaders in Our Home / H [3] Galgar's Cactus Apple Surprise
 4. H [3] Sting of the Scorpid
 5. Na 3 poziomie pojawiają się klasowe zadania:
 6. H [4] Lazy Peons
 7. H [4] Vile Familiars
 8. H [5] Hana'zua (opcjonalnie)
  1. H [5] Sarkoth
  2. H [5] Back to the Den
 9. H [5] Report to Sen'jin Village

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Zmiany w aktualizacjach[edytuj | edytuj kod]