Wowpedia:Strona główna

Z Wowpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Witaj na Wowpedia
Liczba artykułów: 3530

Aktualności World of Warcraft [edit]

6 sierpnia 2015 - Zapowiedź nowego dodatku World of Warcraft: Legion
Szósty dodatek do World of Warcraft został zapowiedziany na konwencie Gamescom w Niemczech. Zobacz oficjalną stronę!
23 czerwca 2015 - wprowadzenie aktualizacji 6.2
Aktualizacja 6.2 dodaje do gry Dżunglę Tanaan, Stocznie, Cytadelę Piekielnego Ognia i wiele więcej!
7 kwietnia 2015 - wprowadzenie  [WoW Token]
Na amerykańskich serwerach wprowadzono nową usługę WoW Token. Pozwala ona na wymianę złota na czas gry (30 dni subskrypcji kosztuje ok. 30,000g) lub prawdziwych pieniędzy na złoto w grze.
12 marca 2015 - ogłoszono BlizzCon 2015
Impreza będzie w dniach 6-7 listopada, bilety będzie można kupować 15 i 18 kwietnia! więcej informacji
24 lutego 2015 - wprowadzenie aktualizacji 6.1
Wśród najważniejszych zmian jest połączenie WoW z Twitterem (witamy sweet focie w Azeroth!), panel Dziedzictwa oraz zupełnie nowe modele dla krwawych elfów, jak i drobne aktualizacje dla ras już zaktualizowanych.
13 listopada 2014 - Warlords of Draenor jest już online
Punktualnie w południe Mroczny Portal otworzył się dla śmiałków z Azeroth. Spotkaj się z Khadgarem i stań do walki na linii frontu w walce, od której zależy los świata.

Promowany artykuł

Tyrande.jpg

Tyrande Whisperwind (wymawia się Ti-Ran-da) to najwyższa kapłanka Elune, matka przełożona Sisters of Elune i oficjalna przywódczyni rządu Nocnych elfów. Ukochanym Tyrande jest Malfurion Stormrage - największy arcydruid wszech czasów. Tyrande można spotkać w Temple of the Moon w Darnassus.

Tyrande jak z resztą wszystkie Nocne Elfy jest wysoka i ma fioletową skórę. Jej uszy są dużo dłuższe od uszu ludzkich, a oczy świecą się w charakterystyczny dla Nocnych Elfów sposób. Ma ciemnoniebieskie włosy. Jest znakomitą łuczniczką. Podczas walki jeździ na białym tygrysie.

Była obiektem uczuć obydwu braci Stormrage - Illidana oraz Malfuriona. Jednak to Malfurion był tym, którego uczucie odwzajemniała. Mimo to Illidan nigdy nie przestał jej kochać i gotów był zrobić dla niej wszystko.

Czytaj dalej...

Pomoc

Możesz nam pomóc budować tą wiki tworząc nowe artykuły lub edytując dotychczas istniejące.

  • Żeby zmieniać (lub dodawać) jakąkolwiek treść musisz być zarejestrowany i zalogowany. Rejestracja trwa dosłownie minutę i można jej dokonać tutaj.

Jak zacząć?

Pisanie na dowolnej wiki może wydawać się trudne, ale większość osób już po kilku minutach opanowuje podstawy - a gdy już opanujesz podstawy, to cała reszta stanie się dziecinną igraszką. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy zbiór artykułów, które pomogą odpowiedzieć na pytanie "o co w tym wszystkim chodzi?".

Czytaj dalej na Portalu społeczności...

Pełną listę pomocnych artykułów można znaleźć tutaj.